Veerle Moons- Directie Directie@vrijekleuterschooltpleintje.be

Lieve Fieremans - Secretariaat@vrijekleuterschooltpleintje.be

Juf Sofie - klasjuf peuterklas Sofie.De.Swaef@vrijekleuterschooltpleintje.be

Juf Inge - Klasjuf 1ste kleuterklas Inge.Tytgat@vrijekleuterschooltpleintje.be

Meester Yorick - klasmeester 1ste kleuterklas Yorick.Verdonck@vrijekleuterschooltpleintje.be

Mia Verhasselt

Juf Mia - klasjuf 2de kleuterklas Mia.Verhasselt@vrijekleuterschooltpleintje.be

Jolien Electeur

Juf Jolien - Klasjuf 2de kleuterklas Jolien.Electeur@vrijekleuterschooltpleintje.be

Juf Joke - klasjuf 2de kleuterklas Joke.Verstraeten@vrijekleuterschooltpleintje.be

Nele De Wit

Juf Nele - klasjuf 3de kleuterklas Nele.De.Wit@vrijekleuterschooltpleintje.be

Nele Callebaut

Juf Nele - klasjuf 3de kleuterklas Nele.Callebaut@vrijekleuterschooltpleintje.be

Juf Sarah - klasjuf 3de kleuterklas Sarah.Van.Ginderachter@vrijekleuterschooltpleintje.be

Juf Debby - turnjuf en zwemjuf Debby.D'haemers@vrijekleuterschooltpleintje.be

Juf Veerle - Zorgcoördinator Veerle.Mabilde@vrijekleuterschooltpleintje.be

Juf Annemie - Zorgjuf Annemie.Heijndrickx@vrijekleuterschooltpleintje.be

Juf Fedra- Zorgjuf Fedra.Vandooren@vrijekleuterschooltpleintje.be

Juf Marjan - zorgjuf oudste kleuters Marjan.Van.Den.Steen@vrijekleuterschooltpleintje.be

Juf Marie

Zorgjuf Marie.De.Wolf@vrijekleuterschooltpleintje.be

Shari Heyvaert

Juf Shari - Zorgjuf Shari.Heyvaert@vrijekleuterschooltpleintje.be